Podpořte nás Zapojte se
Časopis Semestr psychologie

Na jaře 2020 nás oslovila redakce časopisu Semestr psychologie, jejž píší studenti psychologie na Ostravské univerzitě. V šestém vydání tohoto časopisu byl věnován prostor představení Projektu SPOLU i motivaci studentů k zapojení se. Potěšilo nás, že se psaní článku ve spolupráci s hlavní koordinátorkou Projektu SPOLU i přímo ostravskou koordinátorkou Violou Müllerovou ujala SPOLařka a bývalá dílčí koordinátorka ostravské pobočky Kateřina Müllerová.

Článek najdete na stranách 5 a 6 v tomto odkazu.

Záznam diskuze Dobrovolnictví a studium – proč ANO?

17. dubna 2019 proběhlo v Plzni diskuzní setkání Dobrovolnictví a studium – proč ANO?, kterého se zúčastnila naše hlavní koordinátorka Markéta Hovorková (více jsme o něm informovali v sekci Aktuality).

Nyní s radostí sdílíme záznam z této akce na YouTube pořádající organizace TOTEM, z.s.

Rozhovor ve Stisku

22. dubna 2019 byl zveřejněn rozhovor s celorepublikovými koordinátory Projektu SPOLU Markétou Hovorkovou a Radimem Koníčkem.

V Online médiu FSS MU Stisk odpověděli na otázky ohledně fungování Projektu, možností podpory či destigmatizaci v podání Projektu SPOLU.

Rozhovor v časopisu Atrium

5. února 2019 vyšel v internetovém časopisu Fakulty sociálních studií Atrium rozhovor s brněnskými koordinátorkami Alexandrou Pospíšilovou a Kateřinou Burianovou.

Můžete se dočíst o fungování Projektu SPOLU i se dozvědět vlastní zkušenosti našich aktivních členek z pozice běžných SPOLařů i koordinátorů oddělení.